[6. FKA] Festiwal Kamera Akcja, czyli HollyŁódź!

09:00

Początek października oznaczać może tylko jedno - kolejną wycieczkę do Łodzi! Moje pierwsze zetknięcie z Festiwalem Kamera Akcja wspominam bardzo dobrze, więc w planach mam powtórkę z rozrywki (o tym jak było rok temu przeczytacie TU). Znów spotkamy się w Wytwórni, będziemy gadać o kinie, oglądać filmy i słuchać,  co mają do powiedzienia mądrzejsi od nas, czyli idealny scenariusz dla każdego kinomaniaka.

Filmów nie zabraknie, bo w harmonogramie najważniejsze obrazy z europejskich festiwali i najgłośniejsze premiery tego roku m.in. Love Gaspara Noégo, Młodość Paolo SorrentinoWada ukryta Paula Thomasa Andersona, Dheepan Jacquesa Audiarda czy Plemię Myrosława Słaboszpyckiego. Cały harmonogram znajdziecie na stronie: kameraakcja.com.pl


To na co czekam najbardziej, to jednak panele dyskusyjne i warsztaty. Bardzo mnie boli, że nie mogę być na festiwalu już w czwartek i piątek, bo już wtedy odbędą się panele, w których chciałabym uczestniczyć najbardziej. Mimo to wybieram się na - Sprzedać, jak to łatwo powiedzieć. Kino okiem sales agentów oraz Powrót do przyszłości. O innowacjach na rynku kinowym, a także na warsztaty - jeden analizy filmowej z Kamilą Żyto Jestem krytykiem i warsztaty krytyczne z Błażejem Hrapkowiczem i Kają Klimek Movie się. 

A co najważniejsze - weekend spędzony z najfajniejszymi ludźmi filmowej blogosfery, jakich dane mi było poznać. Czego chcieć więcej? :)

You Might Also Like

0 Comments

Blog Archive